prev next

İYİLİĞİ BİRİKTİRİN

Dünyayı değiştirmemizde bize yardımcı olur musunuz?


Şimdinin ve geleceğin anneleri için çalışıyoruz.

Onları eğitmek, yetiştirmek, her konuda donanımlı bireyler  haline getirmek hepimizin görevi.  Dünyayı değiştirecek bir Türkiye hayali  için kızlarımıza sahip çıkıyoruz.ANNELERİMİZ BİZİM KAHRAMANLARIMIZ

Minik Ayşe, tatlı dilli Rüveyda, liseli Nagehan, evlilik çağındaki kardeşimiz İrem, 4 çocuklu Mebşure ablamız, torunlarıyla oynamaktan zevk alan Zehra ninemiz. Hepsiyle kahvaltı yapmışlığımız, çay içmişliğimiz, etkinliklerimizde bir arada oyun oynamışlığımız, eğitimlere katılmışlığımız, göz göze sohbet arkadaşlığımız var. Onlar bizim hem geleceğimiz hem geçmiş hafızamız. Dünyayı değiştirecek nesiller  yetiştiren kahramanlarımız.


Kimi zaman bir kermeste, kimi zaman hastane ziyaretinde, onların hem sevinçlerinde hem hüzünlerinde, evliliklerinde, cenazelerinde birlikte olduk. Paylaştıkça büyüdük. Zenginliğimiz, onların şefkat dolu, yardımsever gönül zenginliği oldu. Bizi aralarına aldılar, kocaman bir aile olduk.

Toprağa sağlam tohum ekmek, onu sulayıp, bakımını yaparak fidan haline getirmek, meyve vermesini beklemek, gölgesinde serinlemek, meyvesinden yararlanmak. Benzer ya da türevi ağaçlardan insanlığa yararlı bir orman oluşturmak. Büyürken dalına kimsenin zarar vermemesi için onu korumaya almak. Anadolu Aile Derneği’nin ailelerimiz için yapmaya çalıştığı şey tam da budur. Çocuklarımızı eğitmek, gençlerimizi her türlü kötülüğe karşı korumak, ailelerin ihtiyaç duyduğu fırtınalı havalarda destek vermek, mutlu ve huzurlu ailelerin çoğalmasına katkı sağlamak. Önce ailedeki fertlerin tek tek varsa eksiklerini tamamlamak. 


BAĞIŞ NOKTALARI

KAYALIPARK VE KULE SİTE AVM


ANADOLU AİLE DERNEĞİ

TR07 0020 3000 0215 4657 0000 01

( alBaraka Hesabı )